Copa Akademia Kacper Sport U-11

Miasto z Wizją / 01.06.2017 / Komentarze
Turniej Piłkarski z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

Dziś (czwartek 1.06) Akademia Piłkarska Szczecinek zaprosiła chłopców rocznika 2006 do udziału w Turnieju Piłkarskim Copa Akademia Kacper Sport U-11.

Mecze toczone są na bocznej płycie Stadionu Miejskiego im. Kazimierza Czesława Lisa. Udział w turnieju biorą trzy drużyny AP rocznika 2006 trenowane, na co dzień przez szkoleniowców: Marcina Brzozowskiego, Szymona Dobrosielskiego i Piotra Kusiaka oraz zespół futbolistów rocznik 2007 trenowany przez Jarosława Kozaneckiego i Doriana Pacałaty.

Nad Trzesieckiem stanęły też gościną zespoły: Junior Police, U2 Bytów, Iras Czaplinek, Błękitni Stargard I i II, Błonie Barwice, MUKS Orzeł 2010 Wałcz, Gwardia Koszalin I i II, Bałtyk Koszalin I i II oraz AP Reissa Szczecinek.

Mecze są bardzo zacięte. Młodzi adepci futbolu pokazują wiele akcji i zagrań, których nie powstydziliby się ligowi piłkarze.

Sponsorami nagród jest firma Kacper Sport Technology i Urząd Miasta Szczecinka.

Wyniki turnieju podamy po jego zakończeniu.