Ciężarowcy powalczą o Puchar Szczecinka

Miasto z Wizją / 06.10.2021 / Komentarze
Sportowe emocje w kinie Wolność

W sobotę (9.10) w kinie Wolność odbędzie się II Puchar Szczecinka w Wyciskaniu Klasycznym RAW. Głównym organizatorem jest Szymon Podolańczyk, współorganizatorami IKSS Jurand, SAPiK, OSiR, Maxi- Fit Szczecinek.

- Celem imprezy jest popularyzacja i upowszechnianie aktywności ruchowej, jako forma zdrowego stylu życia, propagowanie dyscyplin siłowych w regionie, współzawodnictwo z poszanowaniem zasad fair play oraz wyłonienie zwycięzców w poszczególnych kategoriach - mówi "Miastu z Wizją" Szymon Podolańczyk.

- Każdy zawodnik otrzyma dyplom, natomiast najlepsi zawodnicy, którzy uplasują się na podium otrzymają puchar plus nagrodę rzeczową. Najlepsza drużyna nagrodę finansową w wysokości 1000 zł do 80 zawodników. Jeżeli weźmie udział więcej niż 80 zawodników nagroda finansowa będzie wynosić 2000 zł.

Wstęp dla publiczności jest darmowy. Start imprezy o godz. 10. Kontakt z organizatorem: 501 490 066.

Foto w tekście: Organizator