Centrum Edukacji Ekologicznej zaprasza. Moc atrakcji!

Miasto z Wizją / 23.09.2016 / Komentarze
Klubu i sekcje zainteresowań czekają na pasjonatów dobrej przygody

We wtorek 27 września zakończy się nabór wniosków do sekcji zajęć pozalekcyjnych, przygotowanych przez kadrę szczecineckiego Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior.

Chcesz poznać rówieśników o podobnych zainteresowaniach?

Pragniesz poszerzyć wiedzę i zaskoczyć rówieśników?

Rozwijać swoje pasje i zainteresowania?

Masz ochotę zrobić coś ciekawego po szkole?

Lubisz przygody i wyprawy w nieznane?

Realizuj swoje plany i marzenia pod okiem naszej kadry - przekonuje Marcin Tadzik, inspektor ds. promocji CEEiRJ

- Czekamy na młodych mieszkańców Szczecinka i Powiatu Szczecineckiego, pełnych energii oraz chęci do rozwijania własnych zainteresowań, którzy pod okiem profesjonalnej kadry przeniosą się do świata pasji, wiedzy i przygody.

To już ostatnie dni naboru do sekcji zainteresowań, przygotowanych i opracowanych przez kadrę CEEiRJ. W ofercie placówki znajdują się nowatorskie, niedostępne dotychczas propozycje tematyczne, a także sekcje, będące kontynuacją programu, realizowanego w ostatnim czasie na zlecenie Samorządu Powiatowego.

- Zapoznaj się z pełną ofertą sekcji zajęć pozalekcyjnych, rozpoczynających się już w październiku - zachęca M. Tadzik. - Tylko do 27 września br. masz możliwość zgłoszenia chęci udziału w spotkaniach:

- sekcji ekologicznej,

- sekcji żeglarskiej,

- Klubu Młodego Odkrywcy,

- sekcji wędkarskiej,

- sekcji nart wodnych i wakeboardingu,

- Błękitnego Patrolu.

Na wszystkich chętnych czekają nowoczesne i przyjazne pracownie, wypełnione oryginalnymi pomocami dydaktycznymi, które pozwolą zrozumieć nawet najbardziej zawiłe zagadnienia, poprzez wspólną zabawę i osobiste doświadczanie omawianych procesów. Zwyczajowo monotonne i stateczne zajęcia nabiorą nowego, bogatszego i zdecydowanie bardziej dynamicznego charakteru. Wszystko uzupełnione ruchem oraz pasją instruktorów, wyjątkowych gości i specjalistów, a także fachowo dobraną ofertą partnerów, gwarantującą maksymalne wykorzystanie czasu i indywidualnego potencjału.

- Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach, pełnych niespodzianek, humoru i wspólnych wypraw w nieznane. Sekcje zajęć pozalekcyjnych CEEiRJ, to gwarancja rozwoju i niezapomnianych przygód - przekonuje nasz rozmówca.

- Masz pytania lub wątpliwości? Odwiedź CEEiRJ osobiście lub skontaktuj się z nami telefonicznie, pod nr tel. 94 712 88 00. Odkryj z nami pozytywną energię!

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: CEEiRJ