Burmistrz Maciej Makselon będzie pracował na budowie

• Tv
Miasto z Wizją / 16.04.2021 / Komentarze
To finał licytacji WOŚP, podczas której można było wygrać bycie szefem wiceburmistrza przez jeden dzień

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był nietypowy pod wieloma względami. Głównie z powodu trwającego stanu zagrożenia epidemiologicznego został odwołany coroczny koncert w kinie Wolność. Jednak nie przeszkodził oto w organizacji charytatywnych aukcji, z których dochód każdorazowo zasilał konto WOŚP. Te jednak z kinowej sceny przeniosły się do sieci.

W popularnym serwisie Allegro można było wylicytować wiele ciekawych przedmiotów. Jednak na dość nietypową aukcję zdecydował się wiceburmistrz Maciej  Makselon, który na licytację wystawił… siebie. A dokładniej zwycięzca licytacji wygrywał jeden dzień pracy burmistrza. Tym samy zwycięzca aukcji mógł być szefem wiceburmistrza i wydawać mu polecenia przez cały dzień.

Ostatecznie licytacja zamknęła się kwotą 8200 złotych. Dzień pracy burmistrza wylicytował znany w naszym mieście deweloper – firma Urbaniak Inwestycje z Chojnic. Dziś (czwartek, 15 kwietnia) w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, w której wzięli udział wiceburmistrz Maciej Makselon oraz Joanna Matysiak, wiceprezes firmy Urbaniak Inwestycje. Opowiedzieli oni o całej akcji oraz zdradzili, co czeka wiceburmistrza podczas jego dnia pracy w firmie Urbaniak w przyszłym tygodniu. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. /zr/