Basen w sobotę robi sobie przerwę

Miasto z Wizją / 15.11.2016 / Komentarze
Powodem jest konieczność naprawy drobnej usterki

Miłośnicy wodnych kąpieli, którzy regularnie odwiedzają miejską pływalnię i zamierzali spędzić nadchodzący weekend na basenie, muszą uzbroić się w cierpliwość i zmodyfikować nieco swoje plany. W najbliższą sobotę, 19 listopada szczecinecki basen do późnego popołudnia będzie nieczynny.

Powodem chwilowego zamknięcia obiektu dla odwiedzających jest natychmiastowa konieczność wymiany jednego z wymienników ciepła odpowiadającego za prawidłową temperaturę na obiekcie krytej pływalni. Obiekt, według wstępnych szacunków dotyczących czasu trwania prac, będzie nieczynny od godz. 7.00 do godz. 16.00.

- Biorąc pod uwagę fakt, że są to prace remontowe prosimy o wcześniejsze upewnienie się w kasie pływalni, czy zostanie ona otwarta po godzinie 16.00 oraz czy prace naprawcze nie wydłużyły się – czytamy w oficjalnym komunikacie spółki. - Pobyty grup zorganizowanych do godz. 16.00 nie będą realizowane. Wszystkich klientów przepraszamy za niedogodności wynikające z awarii.

Tekst: Marzena Góra
Zdjęcie: Sławomir Włodarczyk