Adoptuj psa, otrzymaj zapas karmy na rok

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 16.10.2019 / Komentarze
Trwa akcja adopcyjna Schroniska w Szczecinku i sklepu Bricomarche

Szczecineckie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt wraz ze sklepem Bricomarche zorganizowało coroczną akcję mającą na celu zwrócenie uwagi mieszkańców na problem bezdomności zwierząt i jednocześnie zachęcenie do adopcji czworonoga przebywającego w schronisku. Akcja adopcyjna przebiega pod hasłem „Przygarnij mnie z pomocą Bricomarche Szczecinek”

- Przy okazji zbliżającego się „Dnia Kundelka, z pomocą szczecineckiego schroniska i Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Oddział Szczecinek, zachęcamy do adopcji psów, które są zbyt długo w schronisku i liczą na Państwa dobre serce – czytamy na fanpage’u sklepu Bricomarche.

Aby zachęcić do adopcji zwierzaka sklep zapewni zapas suchej karmy przez cały rok dla sześciu adoptowanych ze schroniska psów. Na start wyposaży on także właścicieli w legowiska, smycze i obroże. Dodajmy, że właściciele adopcyjnych psiaków będą mogli odebrać darmową karmę raz w miesiącu w sklepie przy ul. Kołobrzeskiej 1. Ponadto raz na jakiś czas przedstawiciel TONZ odwiedzi adopcyjnego psa, aby sprawdzić, jak mu się wiedzie w nowym domu.

Poniżej przedstawiamy galerię sześciu psów przeznaczonych do adopcji.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Schronisko w Szczecinku/ Bricomarche Szczecinek