Andrzej Hardie-Douglas

Karty podstawowe

Obrazek użytkownika Andrzej Hardie-Douglas
Andrzej Douglas
Przedstawiciel rocznika 94’. Człowiek ciekawy świata. Miłośnik filmów i DOBREJ muzyki. Osoba zazwyczaj muzykalna. Gitarzysta. Okazjonalnie szermierz amator. Student pierwszego roku reżyserii dźwięku (a raczej “Sound Engineering and Production”).
Życiorys autora: 
Andrzej Hardie-Douglas - Przedstawiciel rocznika 94’. Człowiek ciekawy świata. Miłośnik filmów i DOBREJ muzyki. Osoba zazwyczaj muzykalna. Gitarzysta. Okazjonalnie szermierz amator. Student pierwszego roku reżyserii dźwięku (a raczej “Sound Engineering and Production”). Aktualnie toczy swoją nieustającą walkę z Angielskim w Birmingham, UK.
 
Cześć wszystkim! Mam nadzieję, że z biegiem czasu, strona ta zamieni się w “inkubator myśli” z prawdziwego zdarzenia i wokół projektu zgromadzi się wielu ciekawych ludzi. Aby to było możliwe i ja postaram się dokładać od czasu do czasu swoją cegiełkę do tego intelektualnego tortu.
O czym będę pisał? Dobre pytanie. Postaram się wykorzystać fakt, że aktualnie studiuję w UK. Możecie się spodziewać artykułów opisujących moje przemyślenia na temat systemu edukacji wyższej na wyspach (i dlaczego jest ciągle uważany za jeden z najlepszych na świecie). Na pewno opiszę również system rekrutacji na studia i co musicie zrobić by marzenia o studiach za granicą stały się faktem.
Co jeszcze mam w planach? Nie zdradzając wszystkiego w przedbiegach - będę pisał o muzyce. W planach recenzje płyt, koncertów i wydarzeń wszelakich. Oprócz tego przybliżę Wam drodzy czytelnicy/internauci główny cel moich studiów - czyli jak się robi muzykę! No. To chyba by było na tyle. Trzymajcie kciuki za moją wenę twórczą. Do usłyszenia! :D