Zgarnij vouchery na wodne szaleństwa (akt.)

Miasto z Wizją / 26.06.2018 / Komentarze
Przez trzy dni rozdajemy wejściówki na atrakcje podczas II Festiwalu Motorowodnego

30 czerwca nad Trzesieckiem odbędzie się druga już edycja Motorowodnego Festiwalu. Oznaczać to może tylko jedno – z całą pewnością nie zabraknie licznych atrakcji dla wszystkich fanów wonnych sportów.  Podobnie jak w minionym roku, tak i tym razem na wszystkich gości czekać będzie wspólne pływanie, okazja do integracji czy odpoczynek przy grillu. Oczywiście nie zabraknie także szeregu pokazów, licznych zawodów i zawody, wystawy sprzętu motorowodnego. A to tylko niektóre z atrakcji.

- Wspólne pływanie, integracja, grillowanie, pokazy, zawody, wystawy sprzętu motorowodnego, gry i zabawy, konkursy, a także dobra muzyka, świetne towarzystwo i chillout na świeżym powietrzu – zapowiada organizator festiwalu Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna. - Oprócz tego w ciągu dnia odbędą się również bardzo widowiskowe rekreacyjne zawody sprawnościowe i szybkościowe dla motorówek i skuterów wodnych. Dynamiczne konkurencje, w których każdy sternik będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności i sprzęt.

Imprezie towarzyszyć będzie szereg innych wydarzeń. W tym czasie odbędzie się także I Otwarty Turniej RUGBY Plażowego, który zorganizowany zostanie na terenie plaży miejskiej przy Wyciągu do Nart Wodnych. Z kolei wieczorem na Ślusarni odbędzie się Beach Party, w trakcie którego zagrają dla nas DJ Kostek, DJ Suchar i DJ Przemo.

Jednak zbliżający się wielkimi krokami festiwal to przede wszystkim moc atrakcji na jeziorze. Właśnie na takie wodne szaleństwa – wspólnie ze SzLOT-em - chcemy zaprosić naszych Czytelników. Z myślą o Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są trzy vouchery na przejazd motorówką podczas festiwalu.

Aby wziąć udział w konkursie należy dziś (26.06) do godz. 16.00 przesłać na adres redakcja@miastozwizja.pl maila, wpisując w tytule hasło „Motorówka”. Spośród wszystkich zgłoszeń trzy osoby zdobędą vouchery na przejażdżkę. (w treści maila prosimy również o podanie numeru telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami).

Mam też dobrą wiadomość dla tych, którym tym razem szczęście nie dopisze. Już jutro do wygrania będą czekały kolejne trzy vouchery – tym razem na przejażdżkę na bananie. Z kolei w czwartek będzie okazja do zgarnięcia trzech voucherów na przejażdżkę po naszym jeziorze dmuchaną kanapą.

Aktualizacja. Miło nam poinformować, że vouchery na przejażdżkę motorówką wędrują do Pani Magdaleny K., Pani Izabeli P. oraz Pana Dawida K. Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni telefonicznie.

Tekst: Marzena Góra
Foto: Sławomir Włodarczyk