Wojownicy KSW Szczecinek z kolejnymi trofeami

Miasto z Wizją / 02.04.2024 / Komentarze
7 medali w Dobrej

W ostatni weekend w Dobrej koło Szczecina odbyły się Mistrzostwa Ziem Zachodnich w taekwondo ITF. W zawodach wystartowało 170 zawodników z 14 klubów z naszego regionu. Zawody dedykowane były dla grupy wiekowej: młodzika, kadeta oraz juniora. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć reprezentantów KSW Szczecinek. W turnieju wzięło udział 9 zawodników naszego klubu, dla których w większości były to debiutanckie pojedynki. Po całodniowych zmaganiach zdobyliśmy 7 medali w konkurencji walk ciągłych light-contact.

I miejsce - Paweł Chudzik:  -48 kg, kadet

II miejsce – Mieszko Kiełtyka: -48 kg, kadet

II miejsce – Natalia Szumska – 42 kg kadet

II miejsce – Gracjan Mróz: -52 kg, kadet

III miejsce – Michał Gołbiński -48 kg kadet

III miejsce – Przemysław Zastawny +64 kg kadet

III miejsce – Piotr Chudzik +64 kg kadet

- Dla większości z tych zawodników były to pierwsze zmagania na macie i patrząc po wynikach i zaangażowaniu na treningu mogę przypuszczać, że jeszcze nie raz o nich usłyszymy. Warto wyróżnić Natalię Szumską, która po trzech zwycięskich walkach doznała porażki dopiero w finale, natomiast Paweł Chudzik obronił i zwyciężył swoją kategorię bez większych problemów – mówi trener Zbigniew Sołtys.

Specjalne podziękowania za pomoc i wsparcie przy organizacji wyjazdu należą się naszym partnerom: KSM Parsęcko, Miasto Szczecinek, Park Trampolin – Tramp Klub.

KSW Szczecinek