Szczecinecki Sztab WOŚP uhonorował swoich wolontariuszy

Miasto z Wizją / 07.03.2024 / Komentarze
Spotkanie w komnatach Zamku Książąt Pomorskich

To był niezmiernie udany finał WOŚP w Szczecinku. W ostatnią niedzielę stycznia padł kolejny rekord. Do puszek wolontariuszy trafiło ponad 137 tys. zł.

To jednak nie wszystko. Na ostateczną kwotę wypracowaną przez WOŚP w Szczecinku przyszło nam poczekać jeszcze kilkanaście dni. Ostatecznie Orkiestra Jurka Owsiak zebrała (puszki, aukcje) prawie 215 tys. zł.

W piątek szczecinecki Sztab WOŚP zaprosił wolontariuszy i wszystkich zaangażowanych w tegoroczny finał do Zamku Książąt Pomorskich. Tam wolontariusze otrzymali podziękowania oraz drobne upominki rzeczowe. Całkowicie zasłużenie!

Burmistrz Daniel Rak: Siema. Tegoroczny finał WOŚP w Szczecinku był wyjątkowy pod wieloma względami. Pobiliśmy rekord zebranej na rzecz Orkiestry kwoty, która wyniosła 214,5 tys. zł. Zorganizowaliśmy finał na placu Wolności. W akcję zaangażowała się wyjątkowa drużyna wspaniałych Wolontariuszy. Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego wielkiego święta. Jesteście fantastyczni!

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Weronika Sawicka/Daniel Rak/WOŚP