„Ślusarnia Beach Party” - wiemy, kto je poprowadzi

Miasto z Wizją / 19.04.2018 / Komentarze
Umowa na dzierżawę terenu już została podpisana

Kilka tygodni temu informowaliśmy o rozpoczęciu prac porządkowych na terenie rekreacyjnym za budynkiem „Ślusarni”. To właśnie tu już wkrótce ma ruszyć lenia dyskoteka. Wiadomo już także, kto podejmie się jej organizacji. O dobrą zabawę mieszkańców, którzy w wakacyjne weekendy będą odwiedzać to miejsce, zadba Tomasz Krischik, który prowadzi w naszym mieście także popularny Metro Pub.  Stosowna umowa na dzierżawę wspomnianego terenu już została podpisana.

- To osoba, która od długiego czasu działa w tej branży rozrywkowej. Teraz podejmie się zadania organizacji letniej dyskoteki – mówi nam Maciej Makselon, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Pan Tomasz sam wyszedł z taką propozycją. Po dość długich rozmowach i dyskusjach uznaliśmy, że warto z tą osobą współpracować. W tym tygodniu podpisaliśmy umowę dzierżawy na okres wakacyjny części terenu zlokalizowanego przy „Ślusarni”, gdzie odbywać się będą letnie dyskoteki. Pan Tomasz na pewno jest osobą, która ma bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o prowadzenie tego typu imprez w Szczecinku.

Umowa pomiędzy OSiR-em i przedsiębiorcą zawarta została na okres od 15 czerwca do 15 września. W tym czasie czekać nas będzie cała masa weekendowych dyskotek. Ale nie tylko. -  Z tego co wiem, to dzierżawca planuje również przedstawić ofertę dla dzieci i pozostałych dla mieszkańców, którzy będą odwiedzali to miejsce nie tylko podczas organizowanych dyskotek – dodaje nasz rozmówca.

„Ślusarnia Beach Party” już przygotowuje propozycję dla wszystkich imprezowiczów, którzy bawić się będą przy muzyce serwowanej przez DJ-ów. Zagrają dla nich m.in. Prisoners Show, Dj Hazel, Dj Miqro, Dj Neevald, Kris Talisman, DJ Przemo, Dj Thenee, Dj Suchar, Dj Carlos T, Maniac Squad, Dj Moscva, Dj Majlos, Dj SID czy Dj AKA. Na pierwszą imprezę będziemy mogli się tu wybrać najpewniej w drugiej połowie czerwca.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Sławomir Włodarczyk