Radni podziękowali burmistrzowi za 13 lat jego pracy na rzecz miasta

Miasto z Wizją / 01.10.2018 / Komentarze
To ostatnie obrady Rady Miasta, w trakcie których urząd burmistrza sprawuje Jerzy Hardie-Douglas

W poniedziałek, 1 października miejscy radni spotkali się na ostatniej w tej kadencji sesji Rady Miasta. To zarazem ostatnie obrady, w trakcie których urząd burmistrza sprawuje Jerzy Hardie-Douglas. Przed rozpoczęciem sesji przewodnicząca rady Katarzyna Dudź w imieniu radnych Klubu Platformy Obywatelskiej oraz wszystkich mieszkańców podziękowała mu za jego 13 lat ciężkiej pracy na rzecz naszego miasta.

Pan burmistrz Douglas jest burmistrzem od 13 lat. Tak, jak zapowiedział, jest to jego ostatnia kadencja – powiedziała Katarzyna Dudź. - Wiele dobrego dla tego miasta zrobił. My, jako mieszkańcy, szybko przyzwyczajamy się do wprowadzanych zmian. Szczecinek bardzo na plus zmienił się przez te 13 lat i jest to ogromna zasługa pana burmistrza Douglasa.

- Jego hasłem, które promował, był zrównoważony rozwój miasta. I jeśli dobrze się przyjrzymy widzimy, że robił wszystko, żeby temu hasłu sprostać. Efekty tego są widoczne. Można zgadzać się lub nie z wizją burmistrza, ale wypada przyznać, że jednak bardzo dużo dla tego miasta zrobił i za to wszystko chcemy mu podziękować.

- Dziękujemy, że zostawia pan miasto w tak dobrej kondycji. To wysoko ustawiona poprzeczka dla kolejnego burmistrza.

Radni owacjami pożegnali Jerzego Hardie-Douglasa, dziękując mu za te 13 lat pracy na rzecz rozwoju Szczecinka.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Mateusz Ludewicz