Przednia zabawa młodych koszykarzy (wyniki)

Miasto z Wizją / 16.09.2018 / Komentarze
Turniej basketu na boisku przy ul. Budowlanych

W Szczecineckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, jak co roku, wpadli na dobry pomysł i postanowili młodym ludziom zagospodarować czas wolny na sportowo. Pomysł rozegrania IV Turnieju Koszykówki Ulicznej wypalił na przysłowiową piątkę.

Areną koszykarskich zmagań było sportowe boisko wielofunkcyjne przy ul. Budowlanych. Przypomnijmy: Obiekt został oddany do użytku w 2014 roku (inwestorem było miasto) i do dziś niezmiennie cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród nie tylko najmłodszych mieszkańców osiedla.

W turnieju rywalizowało 8 drużyn reprezentujących dzielnice i ulice Szczecinka. Nad Trzesiecko zjechały nawet koszykarskie teamy z Miastka. Zabawy, rywalizacji i emocji sportowych jest, co niemiara.

O każdy punkt na boisku rywalizowały zespoły: Za 10 Minut Zgaśnie Światło, Wybrzeże Klatki Schodowej, Obojętne, Pierożki, Błyskawice, Żółwie, Bramborini czy Ostrze Dziki Team.

Wyniki turnieju podamy po jego zakończeniu.

Organizatorzy Turnieju - Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa już dziś zaprasza młodych pasjonatów basketu na kolejny V już Turniej Koszykówki Ulicznej. Odbędzie się on tradycyjnie we wrześniu - 2019 roku.

Wyniki Turnieju:

I miejsce – Za 10 minut zgaśnie światło