Nowe wydanie "Dzień Dobry Szczecinek"

Miasto z Wizją / 25.06.2019 / Komentarze
W najbliższych dniach do Państwa domów trafi czerwcowy numer naszego miesięcznika. Życzymy miłej lektury

Miło jest nam poinformować, że właśnie ukazało się kolejne, czerwcowe wydanie „Dzień Dobry Szczecinek”, w którym nasi Czytelnicy znajdą najważniejsze informacje o tym, co w ostatnim czasie wydarzyło się w naszym mieście.

W ostatnich miesiącach nasi Czytelnicy alarmowali nas, że nie docierają do nich nowe wydania naszego miesięcznika, ponieważ są zwyczajnie zabierane oraz wyrzucane przez osoby m.in. związane z innymi opcjami politycznymi. Dlatego z myślą o osobach, które nie chcą rezygnować z comiesięcznej lektury naszej gazety, udostępniamy ją Państwu również w formie PDF do pobrania. Najnowsze 33 wydanie „Dzień Dobry Szczecinek” można pobrać TUTAJ.

Cieszymy się, że możemy spotykać się z Wami co miesiąc, aby dzielić się informacjami na temat najważniejszych bieżących wydarzeń dotyczących życia naszego miasta. Jednocześnie doceniamy to, że darzycie nas coraz większym zaufaniem, kontaktując się z nami i prosząc o pomoc lub interwencję w ważnych dla Was sprawach. Pozostałych czytelników zachęcamy do kontaktu m.in. za pośrednictwem e-maila, pisząc na adres dziendobryszczecinek@gmail.com.

W najbliższych dniach do Państwa domów trafi kolejny numer miesięcznika „Dzień Dobry Szczecinek”. Życzymy miłej lektury.

Zachęcamy naszych Czytelników także do zajrzenia na ostatnią stronę wydania, gdzie czeka na Was krzyżówka z atrakcyjną nagrodą – podwójną wejściówką do kina na dowolnie wybrany seans.

Redaktor naczelny
Marzena Góra