Na wybiegu dla psów będzie jaśniej

Miasto z Wizją / 24.05.2019 / Komentarze
Miasto uzupełnia oświetlenie w Parku Miejskim

O inwestycjach budowy nowych punktów świetlnych przy szczecineckich ulicach, placach czy ścieżkach rowerowych piszemy nader często. Właśnie realizowana jest kolejna inwestycja mająca na cel "doświetlenie" naszego miasta.

- Zdecydowaliśmy o oświetleniu terenu wybiegu dla psów przy osiedlu Zachód. Jednocześnie uzupełnimy oświetlenie w Parku Miejskim i przy miejscu do ćwiczeń nad jeziorem Trzesiecko - mówi "Miastu z Wizją" burmistrz Daniel Rak.

- Skąd taka decyzja? Otóż mieszkańcy, właściciele czworonogów zwracali się do nas z prośbą, by teren wybiegu dla psów był, choć w części oświetlony. Wszystko po to, by można było tam przebywać ze swoimi czworonożnymi ulubieńcami trochę dłużej, także o zmroku.

Dziś firma budująca oświetlenie przygotowuje grunt pod położenie kabli energetycznych i montaż słupów oświetleniowych wraz z oprawami.