Miasto pokazało, co chce sprzedać

Miasto z Wizją / 05.10.2017 / Komentarze
Atrakcyjne działki do kupienia na Marcelinie oraz przy ul. Derdowskiego, Winnicznej, Fabrycznej, Kwiatowej i Słowiańskiej

Miasto wszczęło procedurę przetargową na sprzedaż 10 nieruchomości. Działki położone w różnych częściach miasta są przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług oraz obiekty produkcyjne, składy i magazyny.

Do kupienia są cztery parcele na "Osiedlu Poetów", czyli na Marcelinie. Wszystkie z działek są zlokalizowane przy ul. Juliana Tuwima. Ich pow. to od 617 m2 do 661 m2, a cena od 43,9 tys. zł do 46,7 tys. zł.

Działkę pod zabudowę jednorodzinną bądź usługową będzie można kupić przy ul. Derdowskiego. Nieruchomość o pow. 2037 m2 wyceniono na 129 tys. zł (o 20 tys. zł mniej niż w poprzednim przetargu).

Działka jest również do kupienia przy ul. Winnicznej. Nieruchomość o pow. 1082 m2 ratusz wycenił na kwotę 89 tys. zł. Na działce będzie można wybudować dom jednorodzinny plus budynki pomocnicze.

Zabudowę jednorodzinną z funkcją uzupełniającą - zabudowa usługowa będzie można zlokalizować na dwóch działkach położonych przy ul. Fabrycznej. Nieruchomości o pow. 1075 m2 i 1070 m2 wyceniono na 49 tys. zł każdą.

Ci, którzy zamierzają rozpocząć prowadzenie działalności komercyjnej mogą kupić działkę położoną przy ul. Kwiatowej. Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę: obiekty produkcyjne, składy i magazyny, oraz usługi (pow. 3640 m2) kosztuje 199 tys. zł.

Działka pod zabudowę usługową (przed laty stał na niej "Dom Młodego Robotnika") jest do kupienia przy ul. Słowiańskiej. Jej powierzchnia to 1827 m2 a cena 250 tys. zł.

To ceny "wyjściowe" nieruchomości. Przetarg odbędzie się 19 października br. w Urzędzie Miasta.