„Masza i Niedźwiedź” dla dzieci

Miasto z Wizją / 23.04.2018 / Komentarze
Na wyjątkowy spektakl zaprasza nas Teatr Lalki „Tęcza”

Wkrótce najmłodszych mieszkańców naszego miasta odwiedzą dość nietypowi, ale chyba wszystkim znani główni bohaterowie bajki „Masza i Niedźwiedź”. Na spotkanie z nimi zaprosi nas Teatr Lalki „Tęcza”, który przyjedzie do Szczecinka ze spektaklem „Niedźwiedź i Masza - czyli gdzie moja kasza?”.

Ten serial animowany, produkcji rosyjskiej, cieszy się ogromną popularnością wśród małych i większych widzów na całym świecie. Rezolutna Masza trafia do domu niedźwiedzia, który postanawia ją uwięzić. Dziewczynka ma trzy szanse na otrzymanie pochwały, które mogą ją uwolnić z niewoli. Czy spryt i pomysłowość pomogą jej odnaleźć drogę do rodziny? Jak poradzi sobie z kosmatym okrutnikiem i jak rozwinie się ta znajomość?
Zabawne dialogi, żart sytuacyjny, to niewątpliwie ogromny atut dramatu opracowanego na podstawie tradycyjnej baśni przez znaną pisarkę - Martę Guśniowską.

Na spektakl będziemy mogli wybrać się w niedzielę, 27 maja o godz. 15. Bilety na przedstawienie już można nabyć w kasie kina Wolność w cenie 10 zł (dzieci) i 15 zł(dorośli). Warto się pośpieszyć, bowiem ilość miejsc jest ograniczona.

Tekst: Marzena Góra
Zdjęcie: Organizator