Mamy dla Was vouchery na przejażdżkę dmuchaną kanapą

Miasto z Wizją / 28.06.2018 / Komentarze
Rozdajemy trzy kolejne wejściówki na atrakcje podczas II Festiwalu Motorowodnego

30 czerwca nad Trzesieckiem odbędzie się druga już edycja Motorowodnego Festiwalu. Oznaczać to może tylko jedno – z całą pewnością nie zabraknie licznych atrakcji dla wszystkich fanów wonnych sportów.  Podobnie jak w minionym roku, tak i tym razem na wszystkich gości czekać będzie wspólne pływanie, okazja do integracji czy odpoczynek przy grillu. Oczywiście nie zabraknie także szeregu pokazów, licznych zawodów i zawody, wystawy sprzętu motorowodnego. A to tylko niektóre z atrakcji.

Przez ostatnie dwa dni nasi Czytelnicy mieli szansę zgarnąć vouchery na przejazd motorówką oraz dmuchanym bananem podczas festiwalu (kolejne wyniki podamy dziś w południe). Zgodnie z zapowiedzią mamy dla Was zaproszenia na kolejne wodne szaleństwa! Tym razem są to trzy vouchery na przejażdżkę po naszym jeziorze dmuchaną kanapą.

Aby wziąć udział w konkursie należy dziś (28.06) do godz. 16.00 przesłać na adres redakcja@miastozwizja.pl maila, wpisując w tytule hasło „Kanapa”. Spośród wszystkich zgłoszeń trzy osoby zdobędą vouchery na przejażdżkę (w treści maila prosimy również o podanie numeru telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami).

Tekst: Marzena Góra
Foto: Sławomir Włodarczyk