Leszek Możdżer zagra dla nas 8 kwietnia

Miasto z Wizją / 26.02.2018 / Komentarze
Ruszyła już sprzedaż biletów na koncert

Podczas ubiegłorocznej edycji Art Pikniku nasze miasto odwiedziła kolejna gwiazda muzyki jazzowej. Mowa oczywiście o Leszku Możdżerze. Jego występ przyciągnął pod scenę prawdziwe tłumy, a ci, którzy mieli okazję posłuchać jego gry na żywo, przez wiele tygodni wspominali to wydarzenie. Teraz wszyscy, którzy wciąż czują niedosyt po lipcowym występie artysty, będą mogli kolejny raz wybrać się na jego koncert.

Leszek Możdżer bowiem kolejny raz odwiedzi Szczecinek. Tym razem da on jednak nieco bardziej kameralny występ w kinie Wolność. Artysta wystąpi w naszym mieście 8 kwietnia o godz. 19.00. Ruszyła już sprzedaż biletów na to wydarzenie. Można je nabyć w kasie kina w cenie 60 zł. Warto się jednak pośpieszyć, bowiem ilość miejsc jest ograniczona.

Tekst: Marzena Góra