Jasno na wybiegu dla psów

Miasto z Wizją / 17.06.2019 / Komentarze
Miasto uzupełniło oświetlenie w Parku Miejskim

O inwestycjach budowy nowych punktów świetlnych przy szczecineckich ulicach, placach czy ścieżkach rowerowych piszemy nader często. Właśnie zrealizowana została kolejna inwestycja mająca na celu "doświetlenie" naszego miasta.

- Zdecydowaliśmy o oświetleniu terenu wybiegu dla psów przy osiedlu Zachód - mówi "Miastu z Wizją" burmistrz Daniel Rak.

- Skąd taka decyzja? Otóż mieszkańcy, właściciele czworonogów zwracali się do nas z prośbą, by teren wybiegu dla psów był, choć w części oświetlony. Wszystko po to, by można było tam przebywać ze swoimi czworonożnymi ulubieńcami trochę dłużej, także po zmierzchu.

Teraz można to czynić, teren wybiegu został oświetlony czterema punktami zlokalizowanymi na dwóch słupach.