Jarmark Wielkanocny z zajączkiem zaprasza na Plac Wolności

Miasto z Wizją / 10.03.2024 / Komentarze
Tradycyjnie, będą atrakcje dla dorosłych i dla dzieci

Święta Wielkiej Nocy już niebawem. W Szczecinku poprzedzi je Kiermasz Wielkanocny na Placu Wolności przed ratuszem. Wielkie świętowanie potrwa od piątku 22 marca do wtorku 26 marca.

Organizatorzy przygotowali ponad 20 stoisk - straganów. Będzie można w nich kupić różnego rodzaju i gatunku wędliny, wypieki w tym chleb wiejski, ciasta i ryby. Będą też wyroby rękodzielnicze. Nie zabraknie również stoisk z ciepłymi potrawami. Reasumując: regionalne, lokalne przysmaki będą do naszej dyspozycji. Reasumując, organizatorzy - jak zapewniają - zadbają o nasze podniebienia, na wszystkich miłośników dobrego jedzenia będą czekały propozycje kuchni polskiej i nie tylko.

Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i w czasie zbliżającego się IV Jarmarku Wielkanocnego nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych mieszkańców Szczecinka. Wszystko to pod bacznym okiem świątecznego królika.

Wielkanocne stoiska będą czynne w godz. 11-19.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: SAPiK