IV Jarmark Świąteczny. Co czeka nas w niedzielę?

Miasto z Wizją / 12.12.2018 / Komentarze
Przedstawiamy szczegółowy harmonogram dnia

Przez pierwsze trzy dni Jarmarku mamy okazję odwiedzić liczne stoiska, na których lokalni i przyjezdni twórcy prezentują nam efekty swojej pracy. Na świątecznych kramach nie brakuje zarówno rękodzieła, jak i smacznych potraw. To także doskonała okazja do tego, aby pomyśleć o swoim świątecznym drzewku i niepowtarzalnych dekoracjach, które ozdobią nasze choinki.

Kulminacja wydarzeń odbywających się w ramach tegorocznego Jarmarku Świątecznego czeka nas w niedzielę, 16 grudnia. Na Placu Wolności od godz. 13.00 trwać będą liczne występy sceniczne, które oczywiście utrzymane będą w świątecznym klimacie.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram dnia.
O godz. 13:00 będzie miało miejsce oficjalne rozpoczęcie wspólnego kolędowania. Następnie czekają nas kolejno:
13:15 – Występ uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 oraz dzieci z przedszkola „Kornela Makuszyńskiego”
13.30 - Życzenia świąteczne dla mieszkańców Szczecinka składane przez burmistrza miasta oraz
oraz proboszcza z parafii pw. NNMP
13:35 - Występ Dzieci z przedszkola Nutka, dzieci z przedszkola „Miś”, występ uczniów Szkoły Podstawowej nr 6
13.55 - Wizyta Św. Mikołaja
14.05 - Występ wokalistek ze Studia Wokalnego SAPiK
14:20 - „Wielkie Gotowanie na Ekranie”
14:35 – Zespół Swojacy z Sitna
14:50 - Klub Tańca Towarzyskiego AIDA
15:00 –Występ Dzieci z przedszkola „Kredka”
15:10 – Wystąpi Maciej Klujewski
15:20 - Występ dzieci z przedszkola „Słoneczko”, „Smerf” i „Bajka”
16:00 – Występ Klubu Akrobatycznego „AKS Darzbór”
16:10 - Występ dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 7, z przedszkola „Tęcza” oraz z przedszkola „U cioci
16:40 – Występ  ZTW Rebelia

W trakcie imprezy pomiędzy występami na wszystkich czekają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Atrakcje towarzyszące:
- Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczecinku podczas Jarmarku rozdadzą mieszkańcom upieczone własnoręcznie oraz przez ich rodziców pierniczki z dołączonymi życzeniami świątecznymi.
- Spotkanie ze Świętym Mikołajem – niespodzianki dla najmłodszych, drobne upominki i słodycze, możliwość wykonania zdjęcia z Mikołajem.

Tekst: Marzena Góra
Foto: Sławomir Włodarczyk