Grand Prix Szczecinka w Tenisie Stołowym

Miasto z Wizją / 30.04.2018 / Komentarze
Na najwyższym podium Adam Radziński i Antoni Biedziuk

Za nami trzeci turniej Grand Prix Szczecinka 2018 w tenisie stołowym. Ostatnie boje przy pingpongowych stołach miały miejsce w minioną sobotę, w hali "Ślusarnia".

W kategorii Open pod nieobecność dotychczasowego lidera Kamila Kiljanka, po swoje pierwsze zwycięstwo sięgnął Adam Radziński, który w finale bez straty seta pokonał Patryka Lewandowskiego.

Cieszy bardzo dobra postawa młodych zawodników: Szymona Milczarka oraz Szymona Stawowczyka, którzy zajęli 4 i 6 miejsce. Pozostałe miejsca w pierwszej szóstce wywalczyli: Mariusz Radziński i Andrzej Zientarski - piąte.

W kategorii +50 po raz trzeci zwyciężył Antoni Biedziuk pokonując w finale Andrzeja Krawczyka. Następne lokaty zajęli w kolejności: Andrzej Mysłowski, Emil Barnaś, Waldemar Kowalczyk oraz Ryszard Szatkowski.
Klasyfikacja generalna po 3 turniejach przedstawia się następująco:
Kat. Open:
1. Adam Radziński - 280 pkt.
2. Patryk Lewandowski - 238 pkt.
3. Mariusz Radziński - 230 pkt.
4. Purlis Sylwia - 202 pkt.
5. Kamil Kiljanek - 200 pkt.
6. Szymon Milczarek - 110 pkt.
Kat. +50:
1. Antoni Biedziuk - 300 pkt.
2. Andrzej Krawczyk - 270 pkt.
3. Andrzej Mysłowski - 238 pkt.
4. Emil Barnaś - 230 pkt.
5. Waldemar Kowalczyk - 174 pkt.
6. Zbigniew Brach - 168 pkt.
Kolejny czwarty turniej odbędzie się w ostatnią sobotę maja.
Sponsorzy cyklu: PPH "Alfa Plus", "Podimed", FUP "Irga", Centrum Okulistyki i Chirurgii Oka, PHU Mauro, "Dalbet".

Opracowanie: Sławomir Włodarczyk

Tekst i foto: Antoni Biedziuk