Futbolowe emocje w parku nad Trzesieckiem

• Tv
Miasto z Wizją / 23.04.2024 / Komentarze
UEFA EURO 2024. Szczecinek - kibicujemy naszym!

W piątek 14 czerwca na terenie rekreacyjnym przed Centrum Konferencyjnym Zamek ruszy Strefa Kibica! Przez cały czas trwania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej - Euro 2021, które odbędą się z udziałem reprezentacji Polski, przed zamkiem będą transmitowane - na wielkim telebimie wszystkie mecze turnieju.

O tym wydarzeniu poinformował burmistrz Daniel Rak.

Piłkarskie emocje po wczorajszym awansie Polaków na UEFA EURO 2024 jeszcze nie opadły. To było wspaniałe zwycięstwo. Mam nadzieję, że razem będziemy mogli oglądać naszych piłkarzy w miejskiej Strefie Kibica pod Zamkiem. Do obejrzenia wszystkie mecze Euro2024, w tym oczywiście mecze Polaków.

Transmisje z meczów można będzie oglądać od otwarcia 14 czerwca (mecz Niemcy - Szkocja) aż do 14 lipca, czyli do Wielkiego Finału Euro 2024.

Euro 2024 będzie wielkim świętem także w naszym kraju. W końcu po raz kolejny na dużej imprezie piłkarskiej będziemy mogli obejrzeć naszą drużynę narodową.

Biało-czerwoni po raz pierwszy publiczności zaprezentują się 16 czerwca w Hamburgu, gdzie zmierzą się z Holandią. Kolejne spotkanie podopieczni Michała Probierza zagrają przeciwko Austrii w piątek, 21 czerwca w Berlinie. Na zakończenie fazy grupowej turnieju we wtorek, 25 czerwca Polska zagra w Dortmundzie z Francją.

Wielki finał UEFA Euro 2021 rozegrany zostanie 14 lipca, godz. 21 na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.

Wideo: StadionyNet