Finał Grand Prix Szczecinka w tenisie stołowym

• Aktualności
Miasto z Wizją / 26.05.2019 / Komentarze
Radziński i Biedziuk w blasku złota

Po pięciomiesięcznych zmaganiach, dobiegły końca rozgrywki Grand Prix Szczecinka 2019 w tenisie stołowym. Finałowe zawody, które rozegrano w hali Ślusarnia, dostarczyły spodziewanych emocji i wrażeń. W kat. Open po swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie sięgnął Mariusz Radziński, który po bardzo ładnym meczu w finale pokonał swojego brata Adama. Sam udział w finale zagwarantował Adamowi sukces w końcowym rozrachunku. Na trzecim stopniu podium uplasował się Patryk Lewandowski, który okazał się nieznacznie lepszy od Szymona Stawowczyka.

W kat. +50 pierwszej porażki w sezonie doznał Antoni Biedziuk, ulegając Andrzejowi Mysłowskiemu. W meczu o trzecie miejsce Andrzej Krawczyk pokonał Waldemara Wagnera.

Klasyfikacja generalna Grand Prix po turnieju finałowym przedstawia się następująco: