Elektryk dla najlepszego z najlepszych

Miasto z Wizją / 02.10.2018 / Komentarze
Z inicjatywy Kronospanu i Urzędu Miasta organizowany jest Plebiscyt o tytuł „Najlepszego Taksówkarza w Szczecinku”.

Celem Plebiscytu jest promocja i wyróżnienie najlepszych przewoźników drogowych w zakresie przewozu osób taksówką, których jakość świadczonych usług przewozowych stanowi wzór do naśladowania.

Zwycięzca w Plebiscycie o tytuł ,,Najlepszego Taksówkarza w Szczecinku”, otrzyma nagrodę rzeczową w postaci elektrycznego samochodu osobowego marki Volkswagen!

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: www.sapik.pl

Formularz zgłoszeniowy składać należy do sekretariatu w siedzibie Samorządowej Agencji Promocji i Kultury przy ul. Wyszyńskiego 65 do wtorku do godz. 15. Od wtorku od godz. 18 rusza głosowanie sms i trwa do 12 października br.

Lista wyłonionych zwycięzców zostanie ogłoszona dzień później podczas jubileuszowych obchodów 10-lecia Strefy Płyt.

Tekst i foto: SAPiK

Opracowanie: Sławomir Włodarczyk