Daniel Rak o wyborach samorządowych

• Tv
Miasto z Wizją / 10.02.2024 / Komentarze
"Chciałbym, by kampania była merytoryczna"

Dziś (środa, 7 lutego) Portal iszczecinek.pl opublikował rozmowę redaktora Pawła Zastawnego z Burmistrzem Szczecinka Danielem Rakiem. W wywiadzie poruszono m.in. temat zbliżających się wyborów samorządowych, a co za tym idzie kampanii wyborczej.

- Chciałbym, żeby ona [kampania] była merytoryczna (…), będzie pokazywała, w jaki sposób Szczecinek ma się dalej rozwijać” – powiedział Daniel Rak.

Przypomniał także zakończone w czasie jego kadencji inwestycje, m.in. remonty ulic, budowa Słonecznego Tarasu nad jeziorem Trzesiecko czy remont dworca kolejowego (zakończenie prac planowane jest na 2025 rok). - O kolejnych projektach będziemy informować na bieżąco - zaznaczył D. Rak.

Burmistrz odniósł się także do decyzji swojego poprzednika o wystartowaniu w wyborach oraz wspomniał o prowadzonych z nim rozmowach.

Program wyborczy Burmistrza zostanie przedstawiony wkrótce.

Więcej w materiale wideo na Portalu iszczecinek.pl.

Tekst: Weronika Sawicka

Foto: Sławomir Włodarczyk