Czekają vouchery na przejażdżkę bananem!

Miasto z Wizją / 27.06.2018 / Komentarze
Rozdajemy trzy kolejne wejściówki na atrakcje podczas II Festiwalu Motorowodnego

30 czerwca nad Trzesieckiem odbędzie się druga już edycja Motorowodnego Festiwalu. Oznaczać to może tylko jedno – z całą pewnością nie zabraknie licznych atrakcji dla wszystkich fanów wonnych sportów.  Podobnie jak w minionym roku, tak i tym razem na wszystkich gości czekać będzie wspólne pływanie, okazja do integracji czy odpoczynek przy grillu. Oczywiście nie zabraknie także szeregu pokazów, licznych zawodów i zawody, wystawy sprzętu motorowodnego. A to tylko niektóre z atrakcji.

Wczoraj dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym można było zgarnąć trzy vouchery na przejazd motorówką podczas festiwalu (wyniki podamy dziś w południe). Zgodnie z zapowiedzią mamy dla Was zaproszenia na kolejne wodne szaleństwa! Tym razem są to trzy vouchery na przejażdżkę po naszym jeziorze dmuchanym bananem.

Aby wziąć udział w konkursie należy dziś (27.06) do godz. 16.00 przesłać na adres redakcja@miastozwizja.pl maila, wpisując w tytule hasło „Banan”. Spośród wszystkich zgłoszeń trzy osoby zdobędą vouchery na przejażdżkę (w treści maila prosimy również o podanie numeru telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami).

Mamy też dobrą wiadomość dla tych, którym tym razem szczęście nie dopisze. Już jutro do wygrania będą czekały kolejne trzy vouchery na przejażdżkę dmuchaną kanapą.

Tekst: Marzena Góra
Foto: Sławomir Włodarczyk