Boisko w budowie - sztuczna nawierzchnia i jupitery

Miasto z Wizją / 25.06.2019 / Komentarze
Sportowa inwestycja na osiedlu Zachód

Po przejściowych problemach (trzeba było skuwać wadliwie położoną nawierzchnię betonową) budowniczowie kompleksu boisk sportowych na osiedlu Zachód kontynuują prace. Pojawiła się już nawierzchnia poliuretanowa, jupitery i słupy podtrzymujące ogrodzenie sportowego kompleksu.

Roboty przy ul. Połczyńskiej na osiedlu Zachód trwają od jesieni ub. roku. Zadanie inwestycyjne nosi nazwę: "Wykonanie rozbudowy z przebudową boiska przy ul. Połczyńskiej w Szczecinku". Zakres prac obejmuje rozbudowę i przebudowę istniejącego boiska gruntowego wraz z wykonaniem urządzeń budowlanych. Celem jest jego zastąpienie obiektem wielofunkcyjnym o bezpiecznej nawierzchni. Zespół boisk otrzyma oświetlenie w postaci 16 reflektorów zlokalizowanych na 6 słupach.

Miasto założyło, że inwestycja zostanie sfinalizowana do końca lipca br.