Kolejne wsparcie dla placówek medycznych

Miasto z Wizją / 02.04.2020 / Komentarze
To z pewnością nie ostatnia tego typu inicjatywa w Szczecinku

W miniony wtorek (31.03) Monika Marciniak wraz z fundacją Dobrerzeczy i harcerzami z 13 Czarnego Szczepu im. Zawiszy Czarnego przeprowadzili kolejną zbiórkę środków ochronnych. Wszystkie zebrane przedmioty trafiły już do placówek medycznych na terenie naszego miasta.

- Wraz z fundacją Dobrerzeczy odwiedziliśmy z darami w środę 10 miejsc – informuje Monika Marcinak, właścicielka salonu urody Fanaberia, która jest inicjatorką cyklicznych zbiórek na rzecz naszych medyków. - Dostarczyliśmy maseczki parafinowe na dłonie i kremy do rąk dla personelu, maseczki szyte z bawełny, 800 sztuk rękawiczek , środki do dezynfekcji oraz gogle.  W imieniu wszystkich obdarowanych ogromne podziękowania dla wszystkich darczyńców, bo to dzięki Wam ta zbiórka i zrzutka ma sens.

To z pewnością nie ostatnia tego typu akcja. Każdy, kto chciałby wesprzeć tę inicjatywę może na bieżąco śledzić stronę na Facebooku poświęconą zbiórce (klik), gdzie regularnie pojawiają się informacje o kolejnych tego typu wydarzeniach.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Monika Marciniak