Kronospan świętował jubileusz "Strefy Płyt"

Miasto z Wizją / 14.10.2018 / Komentarze
Jacek Walczak zwyciężył w Plebiscycie "Najlepszy Taksówkarz Szczecinka"

Strefa Płyt w Kronospanie ma już 10 lat. Firma godnie uczciła jubileusz i z tej okazji zaprosiła mieszkańców Szczecinka do wspólnego świętowania.

Atrakcji było moc. Dzieci miały swoja krainę zabaw. W tym czasie ich rodzice i opiekunowie mogli zwiedzić Strefę Płyt oraz posilić się daniami serwowanymi w strefie Food Truck. Jadło było znakomite, a "kuchenne" samochody oblężone od początku do końca imprezy.

Można było też wziąć udział w licznych konkursach. Nagrodami były m.in. zestawy mebli. Były również występy dzieci z Przedszkola "Miś" i z sekcji SAPiK.

Super zabawę w Kronospanie zwieńczyło rozstrzygnięcie Plebiscytu na Najlepszego Taksówkarza w Szczecinku. Właścicielem nowiutkiego elektrycznego Golfa o wartości blisko 150 tys. zł ufundowanego przez Kronospan został Jacek Walczak.

- Wszyscy, którzy oddali na mnie głos w konkursie mogą liczyć na gratisowy kurs taksówką elektryczną w granicach Szczecinka - powiedział "Miastu z Wizją" J. Walczak.

Nagrodę - symboliczny klucz do samochodu wręczyli zwycięzcy Plebiscytu: dyrektor generalny firmy Kronospan Tomasz Jańczak i wiceburmistrz Szczecinka Daniel Rak.

Wcześniej Tomasz Jańczak mówił m.in. o planach rozwoju Kronospanu w Szczecinku w najbliższym czasie. Z kolei Daniel Rak zapewnił, że Szczecinek nadal będzie stawiał na ekologię.

Szalony wieczór w największej szczecineckiej firmie zwieńczył koncert Urszuli. Piosenkarka zaśpiewała swoje największe przeboje, w tym legendarnego i uwielbianego przez publiczność "Konika na biegunach".