Koalicja Obywatelska wygrała wybory do Rady Miasta

Miasto z Wizją / 22.10.2018 / Komentarze
Na sali obrad w ratuszu zasiądzie 13 radnych PO-N, 5 PiS i 3 Porozumienia Samorządowego

Koalicja Obywatelska PO-N zdecydowanie wygrała wybory do Rady Miasta Szczecinka zdobywając 13 z 21 mandatów.

W kadencji 2018-2023 na sali obrad Rady Miasta zasiądą: Daniel Rak, Ryszard Pazoła, Marcin Kaszewski, Ewa Ogrodzińska, Grażyna Kuszmar, Krzysztof Zawada, Paulina Peciak-Nazarewska, Małgorzata Bała, Katarzyna Dudź, Szymon Kiedel, Marek Ogrodziński, Jacek Brynkiewicz i Marek Bogdanowicz.

Komplet radnych Rady Miasta uzupełnią: Jerzy Dudź, Tomasz Wójcik, Wojciech Stypa, Joanna Pawłowicz i Andrzej Grobelny z PiS oraz Janusz Rautszko, Wiesław Suchowiejko i Małgorzata Kubiak-Horniatko z Porozumienia Samorządowego.

W wyborach przepadli obecni (jeszcze) radni: Marcin Bedka,. Paweł Kwak, Roman Matuszak, Zdzisław Miechowiecki i Maciej Batura.