"Jesiotr" na "Drapieżniku 2017"

Miasto z Wizją / 26.09.2017 / Komentarze
Zawody Spinningowe na Trzesiecku

Wędkarze Koła PZW "Jesiotr" zapraszają kolegów na zawody wędkarskie pod nazwą "Drapieżnik 2017". Polowanie na szczupaki, okonie, sumy i sandacze odbędzie się w sobotę 30 września.

- Będziemy łowić parami z łodzi - mówi "Miastu z Wizją" Andrzej Pilzek, prezes Koła PZW "Jesiotr".

- Naszą bazą będzie stanica wędkarska przy ul. Kilińskiego. Zbiórka do zawodów o godz. 8. W zawodach mogą startować wszystkie osoby posiadające kartę wędkarską. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia łodzi wraz z wyposażeniem (liczba łodzi jest ograniczona).

Zarząd Koła gwarantuje atrakcyjne nagrody oraz gorący posiłek dla uczestników "Drapieżnika". By wziąć udział w zawodach trzeba do nich wcześniej zgłosić akces. Zapisy trwają do piątku 29 września. Można to uczynić dzwoniąc pod nr tel. 504 412 088. Opłata startowa w zawodach wynosi 30 zł.