"Jesiotr" połowi na spławik

Miasto z Wizją / 26.06.2019 / Komentarze
Areną zmagań - jezioro Trzesiecko na plaży w Świątkach

W niedzielę 30 czerwca wędkarze Koła PZW "Jesiotr" rywalizować będą w Spławikowych Mistrzostwach Koła 2019. Areną zmagań z rybami będzie jezioro Trzesiecko w okolicy plaży przy ul. Różanej na Świątkach.

- Zbiórkę przed zawodami wyznaczyliśmy sobie o godz. 5.30 - mówi "Miastu z Wizją" Andrzej Pilzek, prezes "Jesiotra". - Start do wędkarskiej rywalizacji nastąpi godzinę później. Łowimy tylko na jedną wędkę. Zapraszam wszystkich kolegów do wspólnej zabawy i wędkarskiej rywalizacji.

By wziąć udział w połowach trzeba wcześniej zgłosić akces - pod nr tel.: 504 412 088 do piątku 28 czerwca (włącznie). Start w zawodach kosztuje (tzw. opłata startowa) 30 zł. Zarząd koła przygotował poczęstunek i atrakcyjne nagrody.

Wędkarskie mistrzostwa rozegrane zostaną pot patronatem medialnym gazety "Dzień Dobry Szczecinek" i portalu "Miasto z Wizją".