Gratulacje dla nowo wybranych burmistrzów i wójtów

Miasto z Wizją / 13.11.2018 / Komentarze
Zarząd Stowarzyszenia Miasto z Wizją: Życzymy wielu sukcesów i satysfakcji płynącej z pracy w samorządzie

Zarząd Stowarzyszenia Miasto z Wizją składa gratulacje wszystkim nowo wybranym burmistrzom oraz wójtom miast i gmin z terenu całego powiatu szczecineckiego, których wyborcy obdarzyli największym zaufaniem w II turze wyborów. Wierzymy, że powierzony Państwu urząd będziecie sprawować z najwyższą dbałością o dobro mieszkańców. Wiemy, że ciężka praca na rzecz lokalnej społeczności, jaka czeka Was przez kolejne lata, zaprocentuje przyczyniając się do dalszego rozwoju naszego miasta i regionu. Życzymy Państwu wytrwałości w dążeniu do wprowadzania pozytywnych zmian w naszej małej ojczyźnie oraz wielu sukcesów i satysfakcji płynącej z pracy w samorządzie.

Zarząd Stowarzyszenia Miasto z Wizją

Paweł Szycko