Burmistrz Daniel Rak podsumował pierwszy rok kadencji

• Tv
Miasto z Wizją / 23.11.2019 / Komentarze
Był to niezwykle pracowity czas dla nowego włodarza miasta

W czwartek, 21 listopada minął dokładnie rok od momentu, kiedy Daniel Rak złożył ślubowanie i zasiadł w fotelu burmistrza Szczecinka. Był to niezwykle pracowity czas dla nowego włodarza miasta. W trakcie ubiegłorocznej kampanii wyborczej Daniel Rak przedstawił mieszkańcom swoje propozycje rozwoju Szczecinka, zawierając je w tzw. „ośmiu pakietach” dotyczących m.in. programów prospołecznych, ekologii, budownictwa mieszkaniowego, opieki socjalnej czy oświaty. Teraz, po roku od tych wydarzeń, przyszedł czas na pierwsze podsumowania i rozliczenie burmistrza z jego przedwyborczych obietnic.

Wyborcy, którzy zaufali Danielowi Rakowi w ostatnich wyborach samorządowych i oddali na niego swój głos, z pewnością nie będą mieli powodów do narzekań. Daniel Rak już w pierwszym roku piastowania urzędu burmistrza wywiązał się z większości swoich deklaracji. W trakcie ostatnich dwunastu miesięcy z powodzeniem udało mu się spełnić 20 obietnic złożonych wyborcom. Kolejnych 11 jest już w trakcie realizacji, a na wykonanie ostatnich dziesięciu ma czas do 2023 roku.

Dziś (piątek, 22 listopada) w szczecineckim ratuszu odbyła się konferencja prasowa, w trakcie której burmistrz Daniel Rak podsumował pierwszy rok swojej kadencji. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo ze spotkania z przedstawicielami lokalnych mediów. Jednocześnie zachęcamy do zajrzenia do naszego artykułu „Rok w burmistrzowskim fotelu” oraz do najnowszego, listopadowego wydania miesięcznika „Dzień dobry Szczecinek”, gdzie również opisujemy wszystkie przedsięwzięcia, które dzięki staraniom burmistrza Daniela Raka udało się zrealizować lub rozpocząć w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Tekst, zdjęcia, montaż: Marzena Góra

Foto: Sławomir Włodarczyk